Facebook

FAQ

Tak, jest to niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji. Im większa jest ilość informacji zawartych w CV (wykształcenie, doświadczenie zawodowe, preferencje związane z zatrudnieniem), tym łatwiej będzie nam dobrać odpowiednią ofertę dla Ciebie

Jeśli przesłałeś/aś do nas aplikację, sprawdź swoją skrzynkę mailową. Zawsze odsyłamy dokumenty potrzebne do dalszej rekrutacji, tj. kwestionariusz (potrzebny do stworzenia profilu kandydata/pracownika) oraz zgody RODO (niezbędne do przetwarzania danych osobowych zgodnie z prawem). Jeśli nie ma wiadomości w folderze głównym, prosimy spojrzeć również do folderu SPAM, ponieważ administratorzy poczty mogą czasem wrzucać tam nasze maile. Jeśli Twoje kwalifikacje i znajomość języka niemieckiego pasują do oferty, na którą się zgłaszałeś/aś, nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Tak, wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego u minimum jednej osoby w brygadzie. Zgłaszając Twoją kandydaturę do pracodawcy zagranicznego, podajemy też Twój numer telefonu. Pracodawca często dzwoni do kandydatów, ważne jest więc, aby było w stanie porozumieć się z pracodawcą przez telefon. Na miejscu pracy są również osoby kierujące, które mogą rozmawiać jedynie w języku niemieckim, dlatego wszelkie polecenia muszą być zrozumiałe.

Dla wielu pracodawców kandydat dysponujący własnym samochodem jest mile widziany. Miejsca pracy często są oddalone od kilku do kilkunastu kilometrów od zakwaterowania. Pracownik posiadający samochód jest wtedy w komfortowej sytuacji, ponieważ ma pewność, że dotrze do pracy na czas.

Przed wyjazdem otrzymujesz umowę o pracę na warunkach austriackich na czas nieokreślony uregulowaną przez układ zbiorowy (Kollektivvertrag). Zgodnie z umową przysługuje Ci pełny pakiet socjalny, płatny urlop oraz ubezpieczenie.

Tak, jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Skontaktuj się z nami telefonicznie/mailowo/za pośrednictwem WhatsApp’a, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby praca przebiegała bezproblemowo.

Wynagrodzenie jest wypłacane raz w miesiącu, z reguły do piętnastego dnia każdego miesiąca. Otrzymujesz wtedy wynagrodzenie w EURO na wskazane przez Ciebie konto bankowe oraz paski z wszelkimi informacjami o przychodzie na Twój adres e-mail.

Umowę można podpisać bezpośrednio w naszym biurze lub zostanie ona wysłana na Twój adres mailowy – wtedy jesteś zobowiązany we własnym zakresie umowę wydrukować oraz odesłać do nas podpisy.

Współpraca z Martin Leasing Jobs jest całkowicie bezpłatna, w naszej ofercie nie ma żadnych kosztów.

Wiele zależy od Twojego doświadczenia, znajomości języka niemieckiego oraz innych umiejętności. Oferty pracy spływają do nas niemalże codziennie, jeśli spełniasz warunki postawione przez pracodawcę – najprawdopodobniej proces rekrutacji będzie trwał nie dłużej, niż do tygodnia.